+

Mamy już 10 lat!

Aż trudno w to uwierzyć: więc to wszystko zaczęło się tak dawno? 

Na początku było słowo – jedna książka tak dobra, że nie można było jej nie wydać. Był też entuzjazm, niewyczerpana energia i wiara, że musi się udać. Bo skoro Nie każdy umie się przewrócić, to przecież i nam się uda nie umieć. Nikt wtedy nie wiedział, co będzie za rok czy za pięć lat, a co dopiero za dziesięć…

Przez te lata przeszliśmy długą drogę, na której nie brakowało ryzyka i niepewności, ale jeszcze więcej było radości i satysfakcji. Drogę od pierwszej książki do niemal 200
tytułów w katalogu i dziesiątek wydań zagranicznych. Od minimagazynu pod biurkiem do setek metrów sześciennych książek w wielkich halach. Od wyczekiwania na czytelników na targach książki do targowego stoiska obleganego przez tłumy.

Od początku cieszyliśmy się z każdej, najdrobniejszej nagrody zdobytej przez nasze książki i naszych autorów. Z czasem te powody do radości stawały się coraz poważniejsze, aż w końcu osiągnęły największy kaliber: wyróżnienia BolognaRagazzi Award, Nagroda Nobla dla Alice Munro. Dziś cieszymy się z nominacji do nagrody Międzynarodowych Targów Książek w Londynie dla najlepszego dziecięcego wydawcy. Nasze książki czytają dzieci nie tylko w Polsce, ale na całym świecie – od USA po Chiny. W Warszawie otworzyliśmy własną, wymarzoną księgarnię. Jak na razie udaje nam się nie tylko nie przewrócić, ale też pędzić do przodu coraz szybciej i szybciej.

Przez te 10 lat wiele się nauczyliśmy, także od Was – czytelników. Dziękujemy, że jesteście z nami! Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas i pracowali z nami przez te lata – autorom, ilustratorom, drukarzom, papiernikom, dziennikarzom, a przede wszystkim – czytelnikom. To dzięki Wam wszystkim możemy dziś świętować tak udaną dekadę.

W tym roku będziemy świętować urodziny na wiele sposobów. Na Warszawskich Targach Książki odwiedzą nas zagraniczni autorzy – Thé Tjong-KhingKlaas Verplancke. Ukażą się wznowienia od dawna niedostępnych tytułów sprzed lat. Ogłosimy drugą edycję konkursu Jasnowidze. Nasz plan wydawniczy puchnie od intrygujących nowości, a kalendarz – od najróżniejszych wydarzeń. Obserwujcie naszą stronę internetową i fanpage na Facebooku!

Sentymentalne fotostory – nasze pierwsze razy :)

pomyślnie zalogowano
Nie udało się zalogować
Nie pamiętam hasła!

Nic się nie stało.
Wpisz adres e-mail użyty podczas rejestracji, a my wyślemy Ci instrukcję resetowania hasła.

Konto o pdanym adresie email nie istnieje
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana na Twój adres e-mail.
pomyślnie wylogowano
rejestracja
krok 1/2
Zarejestruj się przez:
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* pola obowiązkowe
rejestracja
krok 2/2
Rodzaj klienta:
Dane klienta:
* pola obowiązkowe
Udało się!

Dziękujemy za rejestrację. Życzymy udanych zakupów!

Rzeki
60,90 zł

Powiadom mnie o dostępności produktu:

Gdy produkt będzie dostępny, wyślemy powiadomienie na podany adres e-mail.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* pola obowiązkowe
Dziękujemy za zapytanie. Poinformujemy Cię, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Produkt jest już w koszyku

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

ok