Dołącz do zespołu Wydawnictwa Dwie Siostry!

Na sukces każdej książki składa się nie tylko talent autora czy autorki, ale także know-how i sprawne działanie całego wydawnictwa, które niczym piętrowy autobus sunie od pierwszej koncepcji aż do premiery i dalej.

A kto jedzie tym autobusem? W naszym zespole są doświadczeni redaktorzy, graficy i specjaliści od praw, a także od produkcji, handlu, promocji i PR oraz działań edukacyjnych. Staramy się uczyć od siebie nawzajem i nigdy się nie nudzimy – bo każda książka jest inna, a po drodze zawsze czekają jakieś niespodzianki.

Marzy Ci się „praca w książkach”?

Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności?

Zapraszamy na pokład!

  • Specjalistka lub Specjalista ds. Social Mediów i Marketingu Cyfrowego

    Zapraszamy do naszego prężnie rozwijającego się Działu Promocji!

    Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalistki lub Specjalisty ds. Social Mediów i Marketingu Internetowego, która będzie wspierała Dział Promocji w planowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu promocji tytułów wydawnictwa przede wszystkim w zakresie prowadzenia profili wydawniczych w social mediach oraz opracowywania kampanii reklamowych w internecie.

    Miejsce pracy: Warszawa – praca stacjonarna

    Forma zatrudnienia: preferowana współpraca B2B w wymiarze 40 godzin tygodniowo

    Wynagrodzenie: nie mniejsze niż 6000 zł brutto, ustalone indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie strategii i planu obecności Wydawnictwa w mediach społecznościowych,
    • zarządzanie profilami wydawnictwa w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, TikTok, i stałe ich rozwijanie,
    • systematyczne tworzenie angażujących treści dotyczących tytułów i działań promocyjnych wydawnictwa,
    • opracowywanie atrakcyjnych materiałów wizualnych i audiowizualnych we współpracy z działem graficznym,
    • planowanie, tworzenie i monitorowanie płatnych kampanii marketingowych w mediach społecznościowych i w środowisku Google,
    • monitorowanie i analiza ruchu na stronie internetowej i w mediach społecznościowych i dążenie do zwiększenia aktywności odbiorców (między innymi działania SEO, SEM, etc),
    • przygotowywanie raportów z aktywności użytkowników i działań marketingowych,
    • śledzenie trendów w marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych,
    • planowanie wydatków i efektywne zarządzanie budżetem,
    • bieżący kontakt z czytelnikami i współpraca z zespołem przy innych działaniach promocyjnych.

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • biegłość w obsłudze mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, You Tube) i w digital marketingu oraz znajomość najnowszych trendów,
    • znajomość narzędzi reklamowych i analitycznych w środowiskach META i Google i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych,
    • znajomość zasad SEO i SEM,
    • wysokie kompetencje językowe (lekkie pióro) i kreatywne podejście do obecności firmy w social mediach,
    • umiejętność robienia zdjęć i przygotowywania materiałów wideo oraz podstawowej obróbki graficznej,
    • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
    • pracowitość i systematyczność,
    • inicjatywa oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,
    • pozytywne nastawienie, uśmiech i dobra energia,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • doświadczenie pracy w branży wydawniczej,
    • pasja do książek i zainteresowanie literaturą dziecięcą,
    • znajomość prostych programów graficznych,
    • prawo jazdy.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w zespole renomowanego wydawnictwa,
    • przyjemną i kreatywną atmosferę i duże możliwości rozwoju w wielu kierunkach,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • premie uznaniowe.

    Zainteresowanych pracą z nami prosimy o przesłanie CV w formacie PDF do 14 kwietnia na adres mailowy dzialpromo@wydawnictwodwiesiostry.pl. W temacie maila prosimy wpisać: Rekrutacja SOCIAL MEDIA.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo Dwie Siostry sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. 3 Maja 2 m 183, adres e-mail: rodo@wydawnictwodwiesiostry.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rodo@wydawnictwodwiesiostry.pl . Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

pomyślnie zalogowano
Nie udało się zalogować
Nie pamiętam hasła!

Nic się nie stało.
Wpisz adres e-mail użyty podczas rejestracji, a my wyślemy Ci instrukcję resetowania hasła.

Konto o pdanym adresie email nie istnieje
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana na Twój adres e-mail.
pomyślnie wylogowano
rejestracja
krok 1/2
Zarejestruj się przez:
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* pola obowiązkowe
rejestracja
krok 2/2
Rodzaj klienta:
Dane klienta:
* pola obowiązkowe
Udało się!

Dziękujemy za rejestrację. Życzymy udanych zakupów!

Rzeki
60,90 zł

Powiadom mnie o dostępności produktu:

Gdy produkt będzie dostępny, wyślemy powiadomienie na podany adres e-mail.
Dziękujemy za zapytanie. Poinformujemy Cię, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Produkt jest już w koszyku

ok